Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Nour Kebab. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Wiktoria
21 cze 2026 o 21:41
Jedzenie dobre, jedynie czas oczekiwania na dostawę ponad godzinę i nie aktualizowany status zamówienia
Monika
8 maj 2026 o 17:11
Zawsze smacznie
Łubowski
26 kwi 2026 o 17:51
Zbyt długie oczekiwanie na dostawę czekałem aż półtorej godziny , ale jedzenie smaczne
MARZENA
11 kwi 2026 o 22:16
Kebab mocno średni i prawie zimny; frytki zimne
Marcin
1 kwi 2026 o 17:45
Dostawa szybciej niż przewidywana. Smaczne jak zwykle
KAROL
28 mar 2026 o 20:03
Restauracja super, ale jak zamawia się indywidualnie (przez numer tel. podany). Jak zamawiasz przez aplikacje pyszne itd. jest o wiele dłuższa dostawa...
Adrian
28 mar 2026 o 18:19
Jestem stałym klientem, kebab jest dobry, ale kolejny raz dostawa po prawie 3h od zamówienia.. Zadzwoniłem po 2h z pytaniem o status zamówienia to otrzymałem informację, że jedzenie jest juz w drodze, nie bylo. Ruszyło po kolejnym telefonie..