NOUR KEBAB

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 592 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Nour Kebab. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

21 cze 2026 o 21:41 Jedzenie dobre, jedynie czas oczekiwania na dostawę ponad godzinę i nie aktualizowany status zamówienia
8 maj 2026 o 17:11 Zawsze smacznie
26 kwi 2026 o 17:51 Zbyt długie oczekiwanie na dostawę czekałem aż półtorej godziny , ale jedzenie smaczne
11 kwi 2026 o 22:16 Kebab mocno średni i prawie zimny; frytki zimne
1 kwi 2026 o 17:45 Dostawa szybciej niż przewidywana. Smaczne jak zwykle
28 mar 2026 o 20:03 Restauracja super, ale jak zamawia się indywidualnie (przez numer tel. podany). Jak zamawiasz przez aplikacje pyszne itd. jest o wiele dłuższa dostawa...
28 mar 2026 o 18:19 Jestem stałym klientem, kebab jest dobry, ale kolejny raz dostawa po prawie 3h od zamówienia.. Zadzwoniłem po 2h z pytaniem o status zamówienia to otrzymałem informację, że jedzenie jest juz w drodze, nie bylo. Ruszyło po kolejnym telefonie..